Şeker Bayramını Yeni Trendlerle Şık Geçirmek İster Misiniz?

Trendlerle Bu Yazı Şık Geçirmek Dileğiyle…
Geçen sonbaharda gördüğümüz 2023 İlkbahar moda trendleri (nihayet) üzerimizde. Gösterişli günlük giysiler, payetler, transparan her şey modanın en önemli isimlerinden ve yükselen yıldızlarından oluşan koleksiyonlar tüm yazı ​​kapsıyor. Baharın ilk ayını tamamladık bile , bu da demek oluyor ki önümüzdeki sıcak günler için gardırobunuza bir başlangıç ​​yapma zamanı. Aşağıdaki podyumlardan gelen en iyi 2023 ilkbahar moda trendlerine birlikte göz atalım. Ardından, yazın giymeye başlayabilmek için satın almaya başlayın.

Bol Kotlar

Denim trendleri bir süredir daha bol, daha rahat kalıplara yönelirken bu sezon bol kot trendi yerini alıyor.

Büyük Beden Blazerler


Hiç şüphe yok ki, bir güç simgesi blazer ceketleri seviyoruz. Sadece bu bahar, blazer ceketler daha büyük ve daha iyi hale geliyor. İster klasik kot pantolonlarla ister uyumlu pantolonlarla eşleştirin, bunun baş döndürücü bir görünüm olacağına şüphe yok.

Düşük Bel Elbise ve Etekler


Dikkat 80’ler büyük ölçüde geri geliyor. Düşük belli etekleri geçmişte bırakmış olabilirsiniz ama geri dönmek üzereler. Dürüst olmak gerekirse, bu konuda heyecanlı olmadığımızı söyleyemeyiz.
Şık ve Basit


Bize sorarsanız, tek parça takım elbise parçaları her zaman iyi bir fikirdir. Ancak 2023 baharı için ünlü tasarımcılar size, temiz çizgiler ve güzel malzemelerle klasik takım elbisenin sıkıcı olmaktan çok uzak olabileceğini gösteriyor.

Yüksek Oktanlı Payetler


80’ler geri dönüyor…Pekala, Tom Ford’un en son koleksiyonuna (ve Nensi Dojaka’nın, Area’nın ve Michael Kors) bir göz attıysanız, bunun da göz kamaştırıcı, parıldayan payetler içerdiğini fark etmişsinizdir. Takviminizi hazırlayın; bu bakışlar partiler düşünülerek yapıldı ve olması gerektiği gibi tüm gözler doğrudan üzerinizde olacak.

Maxi etekler

Hayır, mini ve orta boy bir yere gitmiyor ama Altuzarra ve Tory Burch gibilerinin podyumları, yere bakan maksi eteklerin baharda her yerde olacağını gösterdi. Ve neyse ki, bu da sonbaharda giyebileceğiniz bir görünüm.

Klasik Deri Ceketler


İlkbahar için podyumlar, motosikletten ilham alan gardırobunuzu dış giyimin ötesine taşımanız için sizi teşvik ediyor. Etek ve elbiselerden tutun blazerlere kadar , 2023 ilkbahar podyumları deriyi çağırıyor: Deri havası daha iyi havadır.

Asit Yeşili Moda


Asit yeşili mevsimin rengidir; kanıta ihtiyacınız varsa Fendi ve Miu Miu’daki pistleri kontrol edin. Bu renk size enerji veriyor.

Zibi London

Designer Zeynep Moreau

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir