Tahminleri doğru çıkmıştı! 2024’te bizi neler bekliyor? İşte ‘Yaşayan Nostradamus”un 2024 yılı kehanetleri

“Yaşayan Nostradamus” lakaplı Brezilyalı medyum Athos Salome, 2024 yılına ilişkin kehanetlerini açıkladı.

3. DÜNYA SAVAŞI

Salome’nin ilk tahmini, yeni bir tehdidin küresel bir çatışmaya yol açacağı yönünde. Medyum, bu tehdidin Güney Çin Denizi’ndeki bir olaydan veya büyük bir siber saldırıdan kaynaklanacağını söylüyor.

ABD İŞGALİ

Salome ayrıca 2024 yılında ABD’nin işgal edileceğini iddia ediyor. Medyum, bu saldırının Osama Bin Ladin’in 11 Eylül 2001’deki saldırısından daha kötü olacağını söylüyor.

DOĞAL AFETLER

Salome’un iddialarına göre bir dizi doğal afet dünyayı kasıp kavuracak. Medyum, Orta Doğu, Afrika ve ABD’nin bir dizi doğal afetle karşılaşacağını söylüyor. Bu afetler arasında kasırgalar, fırtınalar ve orman yangınları yer alıyor.

ÖLÜLERLE KONUŞMA

Salome, 2024 yılında yapay zeka sayesinde insanların ölen sevdikleriyle konuşabileceklerini öngörüyor. Bu teknolojinin halihazırda dünyanın herhangi bir yerinde gizlice kullanıldığına inanıyor.

ÖLÜMCÜL SALGIN

Salome, Antarktika’da yıllardır buzun içinde gömülmüş virüslerden kaynaklanan yeni bir ölümcül salgının ortaya çıkacağını öngörüyor. Salgın Güney Kutbu’ndan hızla yayılacak ve tüm dünyayı kasıp kavuracak.

UZAYLILAR

Salome, bu yılın uzay araştırmalarında büyük bir sayfa açacağına inanıyor. Medyum, insanlarla uzaylıların “bir teleskop ağı tarafından yakalanan şifreli sinyaller” aracılığıyla iletişim kuracaklarını iddia etti.

SONUÇ

Athos Salome’nin kehanetleri, dünyayı kasıp kavuracak bir dizi büyük olaya işaret ediyor. Bu kehanetlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ancak zaman gösterecek.

Salome’nin kehanetleri, bir medyumun yaptığı diğer kehanetler gibi, bilimsel olarak kanıtlanamayacak nitelikte. Bu nedenle, bu kehanetleri ciddiye alıp almamak kişisel bir tercih meselesi.

Ancak, Salome’nin geçmişte bazı doğru tahminlerde bulunduğu da bir gerçektir. Örneğin, Salome, 2022 Dünya Kupası’nı kazanan takımı ve Ukrayna’nın işgalini doğru tahmin etmişti. Bu da, Salome’nin kehanetlerinin bir miktar doğruluk payı olabileceğini düşündürüyor.

Sonuç olarak, Athos Salome’nin 2024 kehanetlerini değerlendirmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Bu kehanetlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ancak zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir