Vivo Pad 3, hızlı şarj özelliğiyle öne çıkıyor

Vivo’nun merakla beklenen yeni tablet modeli Pad 3, Çin’de 3C sertifikası aldı ve yakın zamanda piyasaya sürüleceğine dair işaretler verdi. PA2473 model numarası ile sertifikasyon platformunda listelenen bu cihaz, 66W hızlı şarj desteği sunacak. Ancak sertifikada herhangi bir hücresel bağlantı desteğinden bahsedilmemesi, tabletin yalnızca WiFi özellikli bir model olarak sunulabileceğini düşündürüyor.

Vivo Pad 3 hakkında şu an için çok sınırlı bilgi bulunmakta. İlk raporlara göre, tablet 13 inç boyutunda bir LCD ekran ile gelecek ve bu ekran 3K çözünürlüğe sahip olacak. Ayrıca cihazın, bir amiral gemisi niteliğindeki Dimensity 9300 işlemci ile donatılacağı söyleniyor. Ancak diğer özellikler şimdilik gizemini koruyor.

Vivo Pad 3, hızlı şarj özelliğiyle öne çıkıyor

Pad 3, Vivo‘nun üzerinde çalıştığı söylenen tek tablet modeli değil. Şirketin iQOO alt markası altında yeni bir tabletin daha piyasaya sürüleceğine dair spekülasyonlar var. Muhtemelen iQOO Pad Air olarak adlandırılacak olan bu cihaz da yakın zamanda 44W şarj desteği ile 3C sertifikası aldı.

Vivo Pad 3’ün, diğer Vivo ürünleriyle birlikte Mart ayında Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Vivo’nun Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro, ve Vivo X100s akıllı telefonları ile birlikte Vivo Pad 3’ü de tanıtacağına dair söylentiler var. X Fold 3 modelinin zaten Çin’in radyo sertifikasyon platformundan onay aldığı biliniyor.

Vivo Pad 3 veya diğer yaklaşan Vivo ürünleriyle ilgili yeni gelişmeler hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir